Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Яких гарантій позбавлений неоформлений працівник?

Яких гарантій позбавлений неоформлений працівник?

04 березня 2019, Понеділок
16
0
0
Передусім слід зазначити, що належно задекларована праця у тому разі, якщо: ·
роботодавець уклав з працівником трудовий договір; ·
офіційно повідомив про його працевлаштування державну фіскальну службу; ·
офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату; ·
сплачує за працівника єдиний соціальний внесок. Працівник без офіційного оформлення на роботу позбавляє себе: ü гарантованого державою розміру заробітної плати; ü виплати своєчасно та не нижче мінімальної заробітної плати; ü офіційної відпустки, відпустки по догляду за дитиною тощо; ü виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю; ü допомоги у разі настання нещасного випадку під час виробничого процесу та соціального страхування; трудового та страхового стажу, який необхідний при розрахунку розміру пенсії. Слід наголосити, що Головне управління Держпраці у Львівській області надає всебічну інформаційно-роз’яснювальну допомогу у межах компетенції. Консультації можна отримати у Громадській приймальні за адресою: м. Львів, вул. Валова 31, к.207 або зателефонувавши за номером
(032) 235-48-42. Окрім цього, можна надіслати листа на адресу: 79005, м. Львів, пл. Міцкевича, 8; 13lv@dsp.gov.ua. Також корисна інформація розміщена на офіційному веб- сайті ГУ Держпраці у Львівській області.
Отже, ГУ Держпраці у Львівській області закликає працівників подбати про своє майбутнє та не погоджуватися на працю без належного оформлення трудових відносин.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: