Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Нacлідки твого вибору – це ознaкa твоєї відповідальності

Нacлідки твого вибору – це ознaкa твоєї відповідальності

11 березня 2019, Понеділок
16
0
0
Нacлідки твого вибору – це ознaкa твоєї відповідальності
Начальник Управління ДВС Львівщини Головного територіального управління юстиції у Львівській області Юрій Сало продовжує інформувати про результати роботи виконавчої служби Львівщини. Зокрема,уПустомитівському районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області на примусовому виконанні перебуває виконавче провадження з примусового виконання Постанова про накладення штрафу уповноваженими посадовими особами від 02.10.2018 року, видана Головним управлінням Держпраці у Львівській області про накладення на ФОП (боржник) штрафу в розмірі 74 460,00 грн. за порушення вимог частини шостої статті 95 КЗпП. 30.01.2019 року винесено постанову про відкриття виконавчого провадження та направлено сторонам до відома та виконання рекомендованою кореспонденцією.
З метою встановлення майнового стану боржника державним виконавцем скеровано запити у реєструючі органи та банки, а саме :
·
АТ «Кредобанк»,
·
АТ «Укрексімбанк»,
·
Головне управління держгеокадастру у Львівській області,
·
АТ КБ «Приватбанк» тощо. В ході проведення виконавчих дій боржника державним виконавцем арештовано виявлене майно боржника.
01.02.2019 було здійснено звернення стягнення на заробітну плату, пенсію,стипендію та інші доходи боржника.
Згідно вчинення виконавчих дій та обмежень державним виконавцем, які передбаченні чинним законодавством, кошти стягнуті та перераховано стягувачу у сумі 74 460,00 грн. Станом на 27.02.2019 рік заборгованість відсутня.
Таким чином, комплекс заходів вжитий державним виконавцем призвів до повного погашення заборгованості зі сплати аліментів.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: