Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Делегація з Радехівщини взяла участь у заходах з нагоди вшанування пам’яті січовиків Карпатської України

Делегація з Радехівщини взяла участь у заходах з нагоди вшанування пам’яті січовиків Карпатської України

18 березня 2019, Понеділок
101
0
0
Делегація з Радехівщини взяла участь у заходах з нагоди вшанування пам’яті січовиків Карпатської України
Делегація з Радехівщини, яку очолили перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник і керівник апарату райдержадміністрації Степан Вавреньчук, взяла участь у заходах з нагоди вшанування пам’яті січовиків Карпатської України, що відбулися 17 березня у с. Климець Сколівського району на Верецькому перевалі.
Перед учасниками заходу виступив перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, який зазначив, що січовики Карпатської України боролися за свою країни і були знищені ворогом. «Сьогодні ми також виборюємосвій шлях, сьогодні ми також відстоюємо честь нашої країни, свободу та незалежність. Сьогодні боронимо те, що маємо: державу, мову, віру, шлях економічного розвитку. боронимо від нашого одвічного російського ворога. на цьому шляху ми не є одні, ми є разом усі єдині - з країнами Європейського Союзу і, зрештою, із країнами усього світу. Була проведена непроста робота, але результат, звісно, маємо позитивний: багатотисячна українська армія, перемога дипломатії, можливість розвиватися, будувати дороги, школи, дитячі садки тощо. Це є наш результат роботи та мудре керівництво державою її Президента. Ми повинні не забувати, що пам'ять про тих Героїв, так само як і пам'ять про тих, хто зараз віддає своє життя, боронячи нашу державу на східних теренах, є важливою. Ми повинні розуміти, що ця втрата не є марною, вона - свята, бо вона - на благо нашої держави. Ми повинні зробити усе для того, щоб нам не було соромно перед нашими нащадками. Ми повинні кожен на своєму місці робити усе можливе для того, щоб наша країна процвітала. Ми повинні гордитися тим, що ми - українці. Ми повинні бути успішними, бо успіх - це наша найголовніша зброя", - наголосив Ростислав Замлинський.
Представники влади та громадськість поклали квіти до меморіалу січовиків Карпатської України. Після покладання квітів відбулося скорботне віче.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: