Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Створено робочу групу з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року

Створено робочу групу з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року

20 березня 2019, Середа
13
0
0
Відповідно до Закону України «Про вибори Президента України», постанов Центральної виборчої комісії від 27 грудня 2018 року № 270 «Про початок виборчого процесу» та від 20 грудня 2018 року № 250 «Про Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року», на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 18 березня 2019 року № 197/0/5-19 «Про робочу групу з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року», з метою забезпечення дотримання конституційних виборчих прав громадян, здійснення необхідних і своєчасних заходів з підготовки та проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року, оперативного вирішення питань у межах повноважень, визначених чинним законодавством, керуючись статтями 2, 6, 25, 35, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» 19 березня голова Радехівської райдержадміністрації Сергій Івах видав розпорядження №61 «Про робочу групу з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року». В даному розпорядженні зазначається:
1. Утворити районну робочу групу з координації діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо сприяння виборчим комісіям у реалізації ними своїх повноважень у період підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року ( далі – районна робоча група) і затвердити її склад згідно з додатком.
2. Головам Радехівської міської ради ОТГ, Лопатинської селищної ради ОТГ, сільським головам:
2.1. Утворити робочі групи щодо сприяння виборчим комісіям у реалізації ними своїх повноважень на період підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.
2.2. Сприяти публікуванню у місцевих засобах масової інформації матеріалів щодо порядку та строків уточнення списків виборців, тимчасової зміни місця проживання, порядку і часу голосування, у тому числі голосування за межами приміщення для голосування, строків подання відповідних заяв та відповідальності за порушення виборчого законодавства.
2.3. Забезпечити зняття передвиборчих агітаційних матеріалів відповідними службами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з 24.00 год. 29 березня 2019 року.
2.4. Забезпечити в межах компетенції для всіх суб’єктів виборчого процесу рівні умови участі у виборах, недопущення під час підготовки та проведення виборів будь-яких проявів адміністративного тиску, незаконного втручання у виборчий процес, а також унеможливлення використання посадовими особами службового становища, службових приміщень, транспорту, засобів зв’язку для підтримки окремих кандидатів, довірених осіб, офіційних спостерігачів.
2.5. У період з 19 березня 2019 року до 2 квітня 2019 року щоденно інформувати районну державну адміністрацію через відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (Бордун В.Я.) про суспільно-політичну ситуацію на місцях та щодо проблемних питань, пов’язаних з підготовкою і проведенням чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.
3. Начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців Бордуну В.Я. починаючи з 19 березня 2019 року до 2 квітня 2019 року щоденно інформувати Львівську обласну державну адміністрацію про суспільно-політичну ситуацію в районі та щодо проблемних питань пов’язаних з підготовкою і проведенням чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.
4. Радехівському цеху № 16 Львівської філії ПАТ «Укртелеком» забезпечити належне функціонування мережі передачі даних автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців», а також стабільний, високошвидкісний зв'язок у цій системі. У повному обсязі забезпечити потреби в наданні послуг зв’язку дільничних виборчих комісій.
5. Радехівському РЕМ ПАТ «Львівобленерго» (Мандрика В.М.) забезпечити безперебійне електропостачання приміщень дільничних виборчих комісій району, а також приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців.
6. Радехівському відділенню Червоноградського відділу поліції ГУ НП у Львівській області (Спічак М.Л.) забезпечити в порядку, визначеному законодавством :
6.1. Охорону громадського порядку і безпеку громадян під час підготовки та проведення виборів.
6.2. Охорону виборчих бюлетенів, іншої виборчої документації та приміщень, що надаються виборчим комісіям.
6.3. Супровід при транспортуванні виборчих бюлетенів, інших виборчих документів.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: