Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Інформаційна довідка по пільговому медичному обслуговуванню осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Інформаційна довідка по пільговому медичному обслуговуванню осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

25 березня 2019, Понеділок
166
0
0
Інформаційна довідка по пільговому медичному обслуговуванню осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» громадянам 1 та 2 категорії надаються гарантовані державою пільги на безплатне придбання ліків за рецептами лікарів та безплатне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них).
У зв'язку зі змінами до даного Закону та згідно постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2015. № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян» з 1 липня 2015 року пільги на медичне обслуговування особам 3 категорії, вдовам померлих учасників, сім’ям, які мають дитину-інваліда, інвалідність якої пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи; дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та особам, які працювали за межами зони відчуження надаються за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім'ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (в 2019 році обмеження для надання податкової соціальної пільги становить 2690,00 грн.). Для працездатних осіб, у яких відсутні доходи до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на відповідний місяць ( у 2019 році прожитковий мінімум становить 1921,00 грн.).
У Радехівському районі ПП ВКФ «Скайінвест» надає послуги з безоплатної видачі медикаментів особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, КНП «Радехівської центральної районної лікарні» проводить зубопротезування особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
У 2019 році на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи з обласного бюджету передбачені кошти в сумі 49 421,00 грн. Протягом січня-березня 2019 р. управлінням соціального захисту населення Радехівської РДА подані заявки в департамент соціального захисту населення Львівської ОДА на відшкодування вартості медикаментів особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в сумі 6 328,38 грн. 10 особам.
тості медикаментів особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в сумі 6 328,38 грн. 10 особам.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: