Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Триває прийом заявок на премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

Триває прийом заявок на премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

28 березня 2019, Четвер
13
0
0
Триває прийом заявок на премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
З 1 березня до 1 травня 2019 року Держтелерадіо України оголошено прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. До конкурсу подаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної сфери, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за пів року до їх висунення. Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня у розмірі десяти тисяч гривень кожна за рахунок коштів, передбачених на цю тему в державному бюджеті, і розподіляється Держкомтелерадіо України у таких номінаціях:
за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;
за кращий твір у телевізійній сфері;
за кращий твір у радіомовній сфері;
за кращу наукову роботу в інноваційній сфері.
Відповідно до п.4 Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома і більше творами. На здобуття Премії подаються:
клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора (авторів);
примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженнями його оприлюднення;
копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).
Адреса подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Держкомтелерадіо України, з позначкою «на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності». Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо (http://comin.kmu.gov.ua) у розділі «Конкурси, премії» (підрозділ «Премії»). Телефон для довідок: (044) 278-86-96.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: