Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » 12 квітня - 5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі"

12 квітня - 5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі"

03 квітня 2019, Середа
13
0
0
12 квітня - 5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі"
12 квітня у Києві у КВЦ "Парковий" Держенергоефективностіорганізовує головну подію року у сфері енергоефективності -5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі".
Україна продовжує посилювати енергоефективність! Адже це необхідний елемент для формування економічно сильних, енергонезалежних та заможних громад.
Урядом запроваджено успішні державні механізми з енергоефективності як для домогосподарств, так і для бюджетних установ, зокрема:
-
За 4 роки дії програми «теплих» кредитівбільше півмільйона українських сімей утеплилися та заощаджують до 70% на комунальних послугах;
-
Вже понад 100 місцевих органів влади додатково співфінансують енергоефективні заходи в рамках «теплих кредитів»;
-
Завдяки енергосервісу відкрито ринок утеплення понад 100 тис. бюджетних установ https://goo.gl/forms/MPLFc5yXgJmzRSDh2
Довідкова інформація щодо участі у Форумі за контактами: 5forum.saee@gmail.com, (044) 590-54-15. Акредитація ЗМІ проходить за тел.: (044) 590-59-65, 096-906-85-95 та
e-mail: saeepressa@gmail.com(Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності). Веб-сайт:http://saee.gov.ua/uk/5EEF. Організатор:Держенергоефективності.
Співорганізатори:
1.
Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні
2.
Проект GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності»
3.
Проект GIZ «Реформа в сфері енергоефективності України»
4.
Проект GIZ «Енергоефективність у громадах ІІ»
5.
Проект GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»
6.
Проект ПРООН «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО»
7.
Проект UNIDO UKR ІЕЕ «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України»
8.
Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (в системі UNIDO)
Запрошуємо до участі:керівництво облдержадміністрацій та обласних рад, міські голови, енергоменеджери, ОСББ, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представники промислових підприємств, ЕСКО-компанії, будівельні компанії, виробники енергоефективних матеріалів та обладнання, енергоаудитори, профільні асоціації, ЗМІ та усі зацікавлені.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: