Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Що варто знати про зміну місця голосування

Що варто знати про зміну місця голосування

08 квітня 2019, Понеділок
112
0
0
Що варто знати про зміну місця голосування
Головне територіальне управління юстиції у Львівській області нагадує, що якщо ви збираєтеся голосувати не за своєю виборчою адресою ,то змінити місце голосування можна всім виборцям, які голосують не за місцем реєстрації. Для цього необхідно буде ще раз звернутися в центри реєстрації щодо тимчасової зміни місця голосування . ПАМ`ЯТКА: Перед другим туром, не пізніше ніж за п’ятьднів, вам потрібно буде ще раз звернутися до відповідних центрів реєстрації і підтвердити своє нове місце голосування .

Для цього: До 15 квітня 2019 року включно зверніться до органу ведення Державного реєстру виборців: - за місцемперебування на день виборів;
- за місцезнаходженням виборчої дільниці, де буде зручно проголосувати;
- за адресою реєстрації.
Також, до 18 квітня 2019 року включнови можете звернутись з позовом про уточнення списку виборців. Звертатись необхідно до місцевого загального суду за місцезнаходженням виборчої дільниці, на якій бажаєте проголосувати. ✔Заява розглядається органом ведення Державного реєстру виборців невідкладно, але не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування.Після задоволення заяви виборцю видається посвідчення про тимчасову зміну місця голосування. ✔Обов’язково перевірте себе у списку виборців на дільниці, яку визначено місцем голосування у посвідченні!
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: