Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Керівництво і працівники Радехівської райдержадміністрації взяли участь у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках”

Керівництво і працівники Радехівської райдержадміністрації взяли участь у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках”

08 квітня 2019, Понеділок
9
0
0
Керівництво і працівники Радехівської райдержадміністрації взяли участь у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках”
8 квітня керівництво і працівники Радехівської районної державної адміністрації взяли участь у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка проходила на базі Витківського лісництва ДП «Радехівське лісомисливське господарство». Під час активної роботи держслужбовці посадили майже вісім тисяч сіянців сосни звичайної і дуба. Беручи участь в цьогорічній акції, голова Радехівської районної державної адміністрації Сергій Івах зазначив, що вона розпочалася з 21 березня. «Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», до якої долучилося ДП «Радехівське лісомисливське господарство», була організована з ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України, за підтримки Львівського ОУЛМГ та за розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки. Головною метою цієї акції є відтворення лісів, збереження і примноження зелених насаджень, поліпшення естетичного, санітарного стану виробних і прибудинкових територій та об’єктів масового перебування населення, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи», - акцентутував голова Радехівської райдержадміністрації Сергій Івах.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: