Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Понад сім тисяч нових книг буде розподілено по 47 бібліотеках Радехівського району

Понад сім тисяч нових книг буде розподілено по 47 бібліотеках Радехівського району

10 квітня 2019, Середа
79
0
0
Понад сім тисяч нових книг буде розподілено по 47 бібліотеках Радехівського району
Неабияке задоволення приносять нові книги, які надходять в бібліотеку. Кожна нова книга - це завжди подія та нове знайомство. Нещодавно Радехівська районна центральна бібліотека поповнилася широким асортиментом літератури художнього, документального та історичного характеру на суму понад вісімсот тисяч гривень. Завдяки державній програмі "Ураїнська книга" бібліотекарі Радехівщини отримали 7350 книг найкращих видавництв України. Серед отриманої літератури кожен читач, від наймолодшого до найстаршого, зможе знайти для себе цікаву і повчальну інформацію. Тут є твори сучасних українських і зарубіжних авторів (Володимир Лис, Іван Іванчук, Василь Шкляр, Люко Дашвар та інші).
Для дітей цікавими стануть книги із серії «Видатні особистості. Біографічні нариси», Наталя Нагора «Повернутися з війни», фантастика Джоан Роулінг «Гаррі Поттер», дитячі детективи та допоміжні книги по шкільній програмі.
Любителям біографій відомих людей цікаво буде ознайомитися із життям і творчістю американської співачки українського походження Квітки Цісик, яке змальовано у книзі відомого львівського письменника Романа Горака «Журавлі відлетіли…».
Нові книги будуть розподілені по 47 бібліотеках Радехівського району.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: