Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Весняний марафон актуальних професій проведено в селищі Лопатині

Весняний марафон актуальних професій проведено в селищі Лопатині

10 квітня 2019, Середа
6
0
0
Весняний марафон актуальних професій проведено в селищі Лопатині
Слюсарі-ремонтники здавна на ринку праці користуються неабияким попитом. Такі фахівці потрібні для різних видів виробництва, адже машини і механізми стали невід’ємною частиною нашого життя. Упродовж 2018-2019 років майже десять великих і малих підприємств Радехівського району звернулися до місцевої служби зайнятості за пошуком спеціалістів з ремонту, заявивши про необхідність укомплектування майже сотні вільних місць праці.
Саме цей фах фахівці районної філії Львівського ОЦЗ вирішили презентувати шукачам роботи і молоді, що ще навчається у школах, під час цьогорічного весняного марафону актуальних професій. До часті у заході залучили учнів Лопатинської загальноосвітньої школи, оскільки на території селищної ради функціонує два заводи, що мають потребу у слюсарях-ремонтниках.
Виконавчий директор ТзОВ «ТВО Цеглобуд» розповів присутнім про специфіку трудової діяльності, характер, умови та знаряддя праці спеціалістів, що займаються ремонтними роботами, тривалість їхнього робочого дня та рівень заробітної плати. Він запросив молодь відвідати підприємство та на власні очі подивитися на те, як виготовляється цегла і яку незмінну участь у цьому процесі беруть слюсарі-ремонтники.
Фахівець з профорієнтації філії націлювала старшокласників на виважений вибір професії, акцентуючи на тому, що працедавці сумлінним працівникам готові платити високу заробітну плату, та й пропозицій працевлаштування для ремонтників є достатньо.
Начальник відділу активної підтримки безробітних Радехівської районної філії Львівського ОЦЗ повідомила, що затребуваний фах можна здобути у Львівському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, а також безпосередньо на виробництві, влаштувавшись учнем.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: