Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Роботодавцям нагадають про відповідальність за недотримання безпечних умов праці

Роботодавцям нагадають про відповідальність за недотримання безпечних умов праці

11 квітня 2019, Четвер
5
0
0
Роботодавцям нагадають про відповідальність за недотримання безпечних умов праці
10 квітня перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник провів робочу зустріч із головним державним інспектором ГУ Держпраці у Львівській області Ольгою Кокотко та членами районного пункту з надання організаційно-методичної допомоги з питань охорони праці. На зустрічі було обговорено вимоги норм і правил з охорони праці, поширення інформації та пропаганди безпечних умов праці. Як зауважила головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Ольга Кокотко, дотримання правового поля та безпечних умов виробництва повинні розвиватися з урахуванням інтересів молоді та трудового потенціалу відповідного регіону. «На жаль, виробнича травма, яку отримала молода людина на початку свого трудового життя, може призвести до довгострокових порушень її здоров’я, через що вона не зможе бути активним членом суспільства та не скористається набутими під час навчання знаннями», - зазначила Ольга Кокотко.
Членами робочої групи було прийнято рішення про необхідність активізації інформаційної кампанії серед роботодавців району з питань відповідальності за недотримання безпечних умов праці.
Нагадуємо, що консультаційно-роз’яснювальну інформацію щодо забезпечення належних умов праці можна отримати в другу та четверту середу кожного місяця з 10.00 до 13.00 за адресою: м. Радехів, проспект Відродження, 3.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: