Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » У Донецькій області від ворожої кулі загинув воїн із Радехівщини

У Донецькій області від ворожої кулі загинув воїн із Радехівщини

02 травня 2019, Четвер
10
0
0
У Донецькій області від ворожої кулі загинув воїн із Радехівщини
За повідомленням прес-служби 24 ОМБРр імені короля Данила, 30 квітня 2019 року у районі населеного пункту Мар’їнка Донецької області внаслідок ураження ворожим снайпером загинув житель села Стоянова Радехівського району Володимир Куцик (1968 року народження).
У повідомленні зазначається, що «солдат Куцик Володимир Анатолійович знаходився на спостережному посту взводного опорного пункту одного із підрозділів бригади та виконував бойове завдання.
Під час зміни Володимиром позиції бойовики відкрили вогонь із новітньої російської снайперської гвинтівки калібру 12,7 мм. Одна із куль поранила нашого захисника. Йому відразу було надано невідкладну медичну допомогу та розпочато евакуацію до лікарні. Але, на жаль, поранення виявилося несумісним із життям.
Відповідальний, доброзичливий, щирий, завжди готовий прийти на допомогу і навчити. З повагою ставився до своїх командирів, не зважаючи на те, що був набагато старшим за них. Користувався повагою у колективі – таким Володимир Анатолійович залишиться у нашій пам`яті.
Вічна пам'ять друже».
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: