Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Цей день є символом незборимості Української Нації

Цей день є символом незборимості Української Нації

24 травня 2019, П'ятниця
20
0
0
Цей день є символом незборимості Української Нації
23 травня в місті Радехові урочисто відзначили Свято Героїв. Це -день відваги, звитяги всього українського народу, що не зламався, не перестав бути державою і ніколи не зігнеться перед чужинською навалою.
СвятоГероїв - це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків - борців за волю - лицарів Київської Русі, козаків гетьманської доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН України. Цей день є символом незборимості Української Нації.
Тривожне сьогодення додало до кагорти Героїв України - героїв Майдану та воїнів, що поклали голови за цілісність Української держави. Невимовна втрата Радехівщини у цьому протистоянні: Микола Шайного - село Дмитрів, Ігор Гнівушевський -село Криве, Роман Кратко - село Сабанівка, Сергій Вознюк - село Новий Витків, Василь Рій - село Йосипівка, Василь Рибаков - с.Сморжів, Володимир Куцик - село Стоянів.
«Усе, що ми можемо зробити для загиблих Героїв усіх часів – це берегти про них пам'ять та щиро молитися за їх душі», - наголосила ведуча мистецького заходу керівник відділу культури райдержадміністрації Наталія Фурманець.
Чин панахиди за полеглими Героями України відслужили священики церкви св. Миколая м.Радехів.
Після урочистого покладання керівниками району і міста квітів до символічної могили «Борцям за волю України» всі присутні на заході виконали Гімн Українських Націоналістів.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: