Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Червень спортивний

Червень спортивний

05 червня 2019, Середа
197
0
0
Червень спортивний
У рамках проведення
ХІІ Ігор ветеранів спорту Львівщини у м.Стрий, 1 – 2 червня 2019 року, відбулися обласні змагання з пляжного волейболу, участь у яких взяли 13 команд ( чоловіки) і 8 жіночих команд. Команду Радехівського району представляли : Припасник Володимир, Ребуха Андрій, Кувшинова Надія та Шевцова Світлана .
Збірна Радехівського району гідно виступила у цьому виді змагань і зайняла 5/6 місце (чоловіки) та 7/8 ( жінки). У загальному заліку ХІІ Ігор ветеранів спорту Львівщини серед районів Львівської області збірна району посідає 3 місце.
Велопробіг
У погожу днину, 31 травня, напередодні Дня захисту дітей, був проведений пізнавально-профорієнтаційний велопробіг м.Радехів – с. Оглядів ( 14 км), у якому взяли участь 30 учасників різних вікових категорій ( наймолодшому – 7 років, найстаршому – 61).
У с. Оглядів біля пам’ятника Роману Шухевичу Галина Гриців, директор Оглядівської ЗОШ І – ІІІ ст., ознайомила усіх присутніх з історією с. Оглядів. Учасники заходу побували у шкільному музеї , у якому із захопленням слухали розповідь Ганни Твердохліб, учителя – філолога, про видатні постаті – Осипа Турянського, Романа Шухевича.
Далі шлях пролягав через усе село до джерела, у якому вода має цілющі властивості, за словами місцевого пароха - настоятеля церкви Святого Михаїла отця Степана Музики. Учасникам заходу пізнавальною була розповідь Зоряни Вовк, головного фахівця використання водних ресурсів Кам`янка-Бузького управління водного господарства, яка цікаво розповіла і про властивості води джерел у нашому районі, і про екологію та ознайомила усіх присутніх з професіями, які пов’язані із збереженням навколишнього середовища. Щира вдячність усім учасникам велопробігу цього спортивно-масового заходу, усім тим, хто долучився до організації та проведення цього спортивно-масового заходу.
Оксана Проказюк, завідувач сектору молоді та спорту Радехівської райдержадміністрації.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: