Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Відбувся «круглий стіл» членів робочої групи з питань легалізації виплати зоробітної плати та зайнятості населення з представниками малого та середнього бізнесу.

Відбувся «круглий стіл» членів робочої групи з питань легалізації виплати зоробітної плати та зайнятості населення з представниками малого та середнього бізнесу.

07 червня 2019, П'ятниця
73
0
0
5 червня в Радехівській ДПІ Червоноградського управління Головного управління ДФС у Львівській області відбувся «круглий стіл» членів робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з представниками малого та середнього бізнесу. Під час якого було обговорено актуальні питання щодо наповнення дохідної частини бюджету та новацій законодавства. Зустріч з суб’єктами господарювання відбулася за участю начальника Радехівської ДПІ Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області Руслани Мулявки, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю головного управління держпраці у Львівській області Роксолани Блажевської, начальника Радехівського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України у Львівській області Ірини Пелесь та провідного спеціаліста відділу економічного розвитку райдержадміністрації Богданни Корпан.
В ході зустрічі обговорено зміни в податковому та пенсійному законодавствах, які відбулися з початку року, оголошено список підприємств - боржників до місцевих бюджетів та по єдиному соціальному внеску до Пенсійного фонду, а також визначено подальші кроки співпраці на 2019 рік щодо погашення боргу. Під час обговорення заслухано 12 підприємст-боржників. На нараді особливу увагу було зусереджено на вжитті більш вичерпних заходів, спрямованих на погашення існуючої заборгованості та недопущення її зростання в майбутньому, тримати на постійному контролі питання щодо зменшення заборгованості по податках та зборах, вжиття невідкладних заходів щодо відновлення платоспроможності підприємств, погашення сум несплачених внесків та недопущення утворення нових боргів. За наслідками обговоронення очікується сплата по заборгованості до місцевих бюджетів у червні 2019 р. в сумі 87,6 тис.грн. Представники робочої групи провели активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства щодо прав і гарантій найманих працівників. Адже офіційне оформлення трудових відносин є гарантією соціального захисту працівника, кадрової стабільності та налагодженої роботи всіх учасників трудового процесу. Водночас, для роботодавця – це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: