Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Відбулося відзначення 25-річчя утворення Радехівської районної Асоціації інвалідів

Відбулося відзначення 25-річчя утворення Радехівської районної Асоціації інвалідів

20 червня 2019, Четвер
30
0
0
Сьогодні, 19 червня, у районному Народному домі відбулося відзначення 25-річчя утворення Радехівської районної Асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ та проведення фестивалю творчості « Ми – таланти» осіб з інвалідністю Радехівщини. Організаторами цього чудового свята були Радехівська районна асоціація інвалідів на чолі з головою Нілою Василик, громадська організація Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» під керівництвом голови Оксани Кіяновської . Метою даного заходу було створення людям з інвалідністю рівних з іншими громадянами України можливостей для участі у всіх сферах суспільного життя, співпраця з органами державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами ,установами у вирішенні питань соціального захисту і реабілітації осіб з інвалідністю, розвиток творчих здібностей і культурного розвитку осіб з інвалідністю, популяризації народної творчості та просвітницької діяльності. Так у районному Народному домі зібрались члени Радехівської районної Асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ, представники громадських організацій, голова Радехівської районної державної адміністрації Сергій Івах, голова Радехівської районної ради Марія Климочко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голова Радехівської ОТГ Степан Коханчук.
Серед учасників були також голова Львівської обласної асоціації ВОІ СОІУ Оксана Кіяновська, голова Старосамбірської районної асоціації інвалідів Галина Литвак, голова Самбірської районної асоціації інвалідів Надія Ярема.
Ще до початку заходів у паркетній залі Народного дому учасники мали можливість ознайомитись з цікавими виставками: вишивки бісером майстрині Зоряни Міщук, вишивки бісером, яку виконано однією рукою на станкові – Людмили Василик, збіркою власної поезії Галини Березюк, фотовиставкою Романа Фарини.
«Ми зібралися в цій залі з нагоди ювілею відзначення 25 –річниці створення Радехівської асоціації інвалідів, щоб бути разом, щоб поділитися теплом і щирістю душ людських, низько вклонитися, щоб подякувати вам, шановні присутні члени Радехівської районної Асоціації інвалідів » - розпочала урочистості ведуча свята Оксана Проказюк завідувач сектору молоді та спорту Радехівської районної державної адміністрації.
Благословив учасників святкового заходу настоятель храму св.Миколая в місті Радехів отець Володимир Царик. Присутні в залі члени асоціації, керівники району, гості хвилиною мовчання вшанували пам'ять засновника Радехівської районної Асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ Івана Предка, а також Героїв майдану та АТО. З роботою Радехівської районної асоціації інвалідів ознайомила її голова Ніла Василик, котра понад вісім років поспіль її очолює . Вона поділилися своїми напрацюваннями, розповіла про проведену роботу у 2018 році, заходи та реалізовані програми, підтримку влади, співпрацю з територіальним центром з соціального обслуговування. У своєму виступі голова асоціації проаналізувала проблеми, з якими стикаються інваліди Радехівського району, розповіла про роботу, яку проводить районна асоціація для захисту прав інвалідів в районі та необхідність цієї роботи для покращення їх життя. Голова Львівської обласної асоціації ВОІ СОІУ Оксана Кіяновська вручила Радехівської районної Асоціації інвалідів Нілі Василикнагрудну відзнаку «Союзу осіб з інвалідністю України» за роботу, яку проводить районної Асоціації інвалідів співпрацею з громадською організацією Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України». Підтримку щодо рівноцінного та повноцінного життя інвалідів висловив голова Радехівської районної державної адміністрації Сергій Івах. Він наголосив, що від кожного в суспільстві залежить життя та добробут людей з обмеженими можливостями. Очільник Радехівщини відзначив невтомну та наполегливу працю голови районної асоціації інвалідів Ніли Василик. А також вручив грамоти райдержадміністрації солісткам ансанблю «Магнолія» Юлії Коцур, Ользі Гладкій, Людмилі Василик, Галині Лаптуті, Ірині Бурі та головному бухгалтеру асоціації інвалідів Надії Марцінко. Крім цього, Сергій Івах для Радехівської районної Асоціації інвалідів передав проектор. На завершення свого виступу голова райдержадміністраціїі пообіцяв всіляко сприяти у вирішенні проблем людей з інвалідністю.
Заслужені грамоти, грошові винагороди, подарунки та щирі слова вітань цим чуйним, добросердечним, талановитим та обдарованим людям дарували голова Радехівської районної ради Марія Климочко, голова Радехівської ОТГ Степан Коханчук, голова Старосамбірської районної асоціації інвалідів Галина Литвак, голова Самбірської районної асоціації інвалідів Надія Ярема начальник відділу Радехівського центру зайнятості Оксана Січевська.
Оплескамитащиримиусмішкамиглядачізустрічалиансамбль «Магнолія», Народний колектив «Пшеничне перевесло», талантів Вікторію Здріль, Владислава Беця, Галину Березюк,Емілію Голду ,Юліана Гладкого , Івана Якимця , Наталію Жолудєву, Наталію Петренко, Вікторію Жадан.
На завершення урочистостей голова асоціації Нілі Василик висловила сердечну вдячність за підтримку та допомогу керівництву міста та району, благодійникам, доброчинцям, спонсорам, які з розумінням та співчуттям ставляться до людей з інвалідністю, відчиняють двері і подають руку допомоги, беруть активну участь у проведені заходів.
Святкування завершилося чаюванням за «солодким столом» у теплій та затишній атмосфері.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: