Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Відбулося засідання Координаційної ради з питань дітей

Відбулося засідання Координаційної ради з питань дітей

02 липня 2019, Вівторок
8
0
0
Сьогодні, 27 червня, відбулося засідання Координаційної ради з питань дітей, в якому взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Пригара, заступник директора Радехівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Руслана Шпег, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Паламар, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Анатолій Заремба, головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Віра Янсевич, начальник відділу взаємодії з працедавцями районного центру зайнятості населення Оксана Січевська. В ході засідання обговорили питання розвитку сімейних форм виховання дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в Радехівському районі. Роботу з даного питання оцінено як добру. Оксана Пригара повідомила, що на первинному обліку перебуває 51 дитина - сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування. З них тільки 1 дитина перебуває в інтернатному закладі. Інші 50 дітей влаштовані в сімейні форми виховання: 1 дитина виховується в прийомній сім’ї, 21 - в дитячих будинках сімейного типу, 28 - під опікою/ піклуванням громадян. За підсумками розгляду питання надано рекомендації щодо пожвавлення роботи з рекрутування потенційних прийомних батьків та батьків- вихователів, опікунів, усиновлювачів.
Координаційною радою також було заслухано питання проведення роботи,
спрямованої на подолання соціального сирітства в Радехівському районі. Начальник служб у справах дітей райдержадміністрації Оксана Пригара ознайомила присутніх з результатами роботи служби з даного питання та проаналізувала виконання плану заходів « Національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року у Радехівському районі» у першому півріччі 2019 року. Повідомила, що з метою виявлення бездоглядних та безпритульних дітей службою проведено 65 перевірок умов утримання та виховання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, в населених пунктах району. Попереджено про відповідальність 65 осіб. Ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності 6 батьків. На профілактичний облік поставлено 8 дітей. За підсумками проведеної роботи знято з профілактичного обліку 15 дітей. Роботу з даного питання оцінено як добру. За підсумками розгляду даного питання вирішено звернутися до органів місцевого самоврядування району з метою налагодження ними ефективної роботи по виявленню дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах чи залишилися без батьківського піклування, інформуванню служби про факти неналежного утримання та виховання дітей, надання соціальних послуг таким дітям та їх сім’ям.
Крім цього були розглянуті питання про роботу із попередження жорстокого поводження з дітьми або реальної загрози його вчинення та протидії торгівлі дітьми, а також питання бронювання робочих місць для працевлаштування неповнолітніх. Визнано необхідним проведення широкої інформаційної кампанії всіма суб’єктами соціальної роботи з дітьми.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: