Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » У Радехові під час Західноукраїнського фестивалю «Куховарня RadoFest» встановлено новий рекорд України

У Радехові під час Західноукраїнського фестивалю «Куховарня RadoFest» встановлено новий рекорд України

30 липня 2019, Вівторок
8
0
0
У Радехові під час Західноукраїнського фестивалю «Куховарня RadoFest» встановлено новий рекорд України
28 липня у відкритті другого дня національно-патріотичного, благодійного Західноукраїнського фестивалю «Куховарня RadoFest», тематика якого «Єднаймося, українська родино, мов стіжки на полотні»,
взяли участь голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Радехівської районної ради Марія Климочко, Радехівський міський голова Степан Коханчук та інші.
Цього дня у Радехові було офіційно встановлено новий Рекорд України з кількості начинок для вареників. Представник Національного реєстру рекордів України і члени експертної комісії зафіксували вареники, які були зроблені з 50 різними начинками. У локації «Вишиванкова країна» відбувся показ унікальних автентичних вишиванок Радехівщини. У волонтерській зоні було організовано торгівлю їжею, прикрасами в патріотичному стилі, а виручені кошти в повному обсязі планується використати на підтримку захисників України. У локації «Гонорові господині» народних домів Радехівської і Лопатинської ОТГ під музичний супровід троїстих музик усі бажаючі мали змогу поласувати стравою року - варениками від радехівських господинь. Оглянувши локації фестивалю, голова Радехівської районної державної адміністрації Сергій Івах і представники делегацій зі Львова, Івано-Франківщини, Буковини, Польщі та Білорусі відзначили високий рівень підготовки цьогорічного Західноукраїнського фестивалю «Куховарня RadoFest». Чимало ігор, конкурсів і спортивних і змагань було організовано для дітей і молоді. На завершення фестивалю відбувся масштабний концерт аматорських і відомих українських естрадних гуртів.

Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: