Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Підготовка закладів освіти району до роботи у новому навчальному році та під час наступного опалювального періоду перебуває під постійним контролем та у зоні особливої уваги керівництва Радехівської районної державної адміністрації.

Підготовка закладів освіти району до роботи у новому навчальному році та під час наступного опалювального періоду перебуває під постійним контролем та у зоні особливої уваги керівництва Радехівської районної державної адміністрації.

07 серпня 2019, Середа
55
0
0
Сьогодні перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник спільно з керівником відділу освіти Радехівської районної державної адміністрації Любов Репетило у рамках перевірки готовності освітніх закладів району до навчального року відвідали Яструбичівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, Поздимирський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад", Корчинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Нововитківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та Половецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад".
Основна увага при огляді готовності зверталася на стан системи опалення, покрівлі, якість поточного та капітального ремонту, стан їдальні, харчоблоку та стан прилеглої території.
Як запевнили директори шкіл та НВК до нового навчального року всі ремонтні роботи будуть завершені, а діти навчатимуться у відремонтованих, комфортних класах та будуть забезпечені усіма необхідними санітарно-гігієнічними умовами під час перебування у школі.

Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: