Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Пройшла нарада з питань стану реалізації мікропроектів розвитку в Радехівському районі.

Пройшла нарада з питань стану реалізації мікропроектів розвитку в Радехівському районі.

07 серпня 2019, Середа
4
0
0
Сьогодні, 7 серпня, перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник провів нараду з питань стану реалізації мікропроектів розвитку в Радехівському районі.
Нарада пройшла за участю в.о. керівника відділу економічного розвитку райдержадміністрації Галини Костюк, начальника фінансового управління РДА Оксани Петельки, начальника відділу освіти райдержадміністрації Любов Репетило, головного бухгалтера відділу культури, туризму, наіональностей та релігій Оксани Шавалюк, головного інженера Валентини Музички КНП «Радехівська центральна районна лікарня».
В ході наради керівники структурних підрозділів РДА доповіли про стан реалізації мікропроектів в галузях освіти, культури та медицини, детально обговоривши, що вже зроблено по кожному з них.
Підсумовуючи нараду Ігор Мельник наголосив, що кожний мікропроект повинен відповідати чітким виконанням встановлених процедур та вимог, а також на першочергове освоєння під час реалізації мікропроектів коштів місцевих бюджетів та громадських внесків. На завершення наради, перший заступник голови райдержадміністрації встановив чіткі терміни виконання даних доручень.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: