Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Відбулася робоча зустріч першого заступника голови Радехівської районної державної адміністрації Ігоря Мельника з головним лікарем та медичними працівниками КНП «Лопатинська районна лікарня»

Відбулася робоча зустріч першого заступника голови Радехівської районної державної адміністрації Ігоря Мельника з головним лікарем та медичними працівниками КНП «Лопатинська районна лікарня»

09 серпня 2019, П'ятниця
6
0
0
Сьогодні, 8 серпня, відбулася робоча зустріч першого заступника голови Радехівської районної державної адміністрації Ігоря Мельника з головним лікарем та медичними працівниками КНП «Лопатинська районна лікарня», які розповідали про проблемні питання: від глобальних, таких як дефіцит коштів по виплаті заробітньої плати, проблема з опаленням, брак медичних автомобілів, забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну та лікування хворих на ниркову недостатність, до нагальних – як то ремонт стоматологічного кабінету, оновлення лікувальної установки, рентген апарату, купівля кольпоскопу. Щодо останнього, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельникпообіцяв вирішити це питання найближчим часом. Звертаючись до колективу лікарні Ігор Мельник зазначив: "У ваш заклад завжди приємно приходити, адже це не просто лікарня, а місце де по справжньому піклуються про пацієнтів. Дякую керівництву та медичним працівникам закладу за те, що щоденно рятують життя. З впевненістю можу сказати, що за останні роки лікарня стала приємно невпізнаною. Відремонтовано частину відділень, закуплено нове обладнання та меблі. "
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: