Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Нарада з питань підготовки до святкування Дня Державного Прапора та 28-річниці Дня Незалежності України

Нарада з питань підготовки до святкування Дня Державного Прапора та 28-річниці Дня Незалежності України

09 серпня 2019, П'ятниця
59
0
0
Сьогодні, 8 серпня, перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник на нараді з питань підготовки до святкування Дня Державного Прапора та 28-річниці Дня Незалежності України підкреслив важливість здійснення належного контролю за зовнішнім виглядом адмінприміщень міської, селищної та сільських рад, пам'ятників, громадських будівель та благоустроєм прилеглих до них територій.
Особливу увагу необхідно приділити на впорядкування придорожних сммуг, територій парків, місць громадського відпочинку, меморіалів та пам’ятників, кладовищ, санкціонованих сміттєзвалищ, виявлення та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, в споруд загального користування.
Перший заступник голови районної державної адміністрації наголосив на необхідності прибирання сміття в лісосмугах та на узбіччях доріг, територіях між сільськими радами "від знака до знака", вулицях сіл.
Крім того, під час наради, було заслухано інформацію відповідальних працівників про проведені та заплановані на підзвітних територіях заходи з благоустрою.
Підсумовуючи нараду, Ігор Мельник наголосив на необхідності залучення широких кіл громадськості, службовців та робітників підприємств, установ і організацій до робіт з благоустрою.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: