Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Перший заступник голови РДА Ігор Мельник привітав жителів Яструбич із Днем села

Перший заступник голови РДА Ігор Мельник привітав жителів Яструбич із Днем села

28 серпня 2019, Середа
118
0
0
Перший заступник голови РДА Ігор Мельник привітав жителів Яструбич із Днем села
25 серпня перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник взяв участь у святкуванні Дня села Яструбичі. «Пахне рідне село : і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..».
Щорічно за традицією, в останню неділю серпня, мешканці села Яструбичі відзначають День села. Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.
Свято розпочалось із розважальної програми. В післяобідню пору, біля Народного дому, зібралися місцеві жителі та гості від старого до малого. До урочистого концерту підійшли з творчістю та гумором. Готувалися серйозно. Адже таке дійство у селян буває практично раз на рік. Ведуча концерту, керівник Народного дому Анна Кіх від усього серця вітала теплими словами односельчан. Із Божим благословенням до своїх парафіян звернувся місцевий священнослужитель отець Володимир. Вітаючи та благословляючи даний захід отець Володимир подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. У цей день на свято приїхав перший заступник голови Радехівської районної адміністрації Ігор Мельник. Він привітав усіх присутніх та підкреслив, що як людина, так і кожне, село та селище мають свою назву, своє життя, свою культуру, свій початок, свою історію. Зазначив, що добро віддячується добром. Тож робіть добрі вчинки, допомагайте один одному. І куди б не закинула вас доля, не забувайте про своє рідне село. Окрім концерту гості та жителі села Яструбичі могли пригоститися українською стравою – кулішем. Виготовляють її селяни власноруч і по певним технологіям, які знають виключно місцеві жителі. Скуштувати цей продукт назбиралось чимало охочих. Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в село Яструбичі.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: