Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Відкриття нового спортивного майданчика в с.Вузлове відбудеться з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту

Відкриття нового спортивного майданчика в с.Вузлове відбудеться з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту

09 вересня 2019, Понеділок
7
0
0
Відкриття нового спортивного майданчика в с.Вузлове відбудеться з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту
Питання щодо організації відкриття нового спортивного майданчика з тренажерним обладнанням у селі Вузлове було розглянуто 9 вересня на нараді, яку провів перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник. Як повідомила на нараді завідувач сектора молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Проказюк, цього року у межах реалізації комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року було виділено сімдесят тисяч гривень з обласного бюджету на облаштування спортивного майданчика тренажерним обладнанням у селі Вузлове. Про проведену роботу по встановленню спортивного майданчика доповіли Вузлівський сільський голова Анатолій Близнюк і представник підрядної організації. Зокрема, Анатолій Близнюк запросив керівництво району і всіх бажаючих взяти участь в урочистому відкритті спортивного майданчика, яке відбудеться у четвер, 12 вересня (початок о 12.00).
Завершуючи нараду, перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник наголосив: «Фізична культура – це не лише професійні заняття спортом, а й активний, здоровий спосіб життя кожного з нас. І дуже приємно, що відкриття нового спортивного майданчика в селі Вузлове відбудеться з нагоди відзначення в районі Дня фізичної культури та спорту. Безперечно, це сприятиме зростанню кількості прихильників фізичної культури і спорту на Радехівщині».
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: