Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » СПОРТ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я І ЖИТТЄВОГО УСПІХУ

СПОРТ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я І ЖИТТЄВОГО УСПІХУ

11 вересня 2019, Середа
57
0
0
СПОРТ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я І ЖИТТЄВОГО УСПІХУ
Сектор молоді та спорту Радехівської райдержадміністрації спільно з іншими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадським, спортивним активом організовує роботу, спрямовану на реалізацію державної політики у сфері фізичної культури та спорту відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів, затвердженого головою райдержадміністрації. На виконання програмних завдань у районі було проведено більш як 50 спортивно-масових заходів: - Кубок Радехівського району з футболу серед команд колективів фізкультури сезону 2019 року; - Першість Радехівського району з міні-футболу серед вуличних команд; - районна Спартакіада інвалідів, у межах святкування Дня Незалежності України (шашки, шахи, настільний теніс, армрестлінг, перегони на візках) Цьогоріч в обласній Спартакіаді – 2 місце; - 2 велопробіги: с. Оглядів – 14 км (до Дня Героїв ) та до Дня Конституції України - с. Полове; - комплексні спортивні змагання з різних видів спорту; - дитячо-юнацький турнір з міні-футболу; - Районна спартакіада школярів (волейбол, футбол, міні-футбол, баскетбол, легка атлетика); - Футбольна ліга школярів (ЗОШ району); - спортивні змагання «Олімпійський день – 2019»; - «Спортивні ігри Радехівщини – 2018» (шахи, шашки, більярд, настільний теніс, міні-футбол, волейбол, пляжний волейбол); - турнір з міні - футболу серед ветеранів до Дня фізичної культури та спорту; - районні змагання з плавання («Ровесник» Сокальський район) та ін. Загалом охоплено у заходах більше півтора тисячі жителів району різного віку.
У спортивній залі для занять з боксу і настільного тенісу при Радехівській районній ДЮСШ, наш район приймав 18 команд з армспорту з усієї Львівської області. 2018 рік був успішним для спортсменів Радехівського району, адже у підсумку район посів: -
ХІ спортивні ігри ветеранів Львівщини – 2 місце; -
ХХVІІІ комплексні Ігри Львівщини – 5 місце. На сьогодні збірна Радехівського району посідає 3 місце в обласних комплексних Іграх Львівщини – 2019 в обох вікових категоріях, взявши участь і гідно представивши Радехівщину у 10 видах спорту. Активно співпрацюємо з Радехівською районною ВФСТ «Колос» (голова Боруц М.С.), Радехівською районною дитячо-юнацькою спортивною школою ( директор Наконечний А. Р.), Радехівською районною федерацією футболу Радехівщини (голова Познанський М.В.), з усіма громадськими спортивними організаціями, товариствами на Радехівщині.
З нагоди Дня фізичної культури та спорту щиро вітаю ветеранів спорту, тренерів, учителів фізичного виховання, спортсменів, усіх шанувальників здорового способу життя. Бажаю всім мирного неба, спортивного довголіття, нових перемог і удачі у досягненні високих результатів у спорті на благо нашої неньки України!
Оксана Проказюк, завідувач сектору молоді та спорту Радехівської райдержадміністрації
Обговорити

Схожі матеріали:

Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: