Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Святково відзначили День селища Лопатина

Святково відзначили День селища Лопатина

30 вересня 2019, Понеділок
5
0
0
Святково відзначили День селища Лопатина
Віршовані і музичні вітання дарували своїм землякам і гостям учасники художньої самодіяльності під час урочистого відзначення Дня селища Лолатина у неділю, 29 вересня. Крім того, святковий і радісний настрій присутнім створювали цікаві атракціони для дітей та ярмарок, на якому можна було придбати різноманітні смаколики і вироби народних умільців.
Зі святом, яке проходило весело, радісно та в атмосфері злагоди, привітав жителів Лопатина перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник. Він зауважив, що саме спільними зусиллями щирих, працелюбних і талановитих місцевих жителів створюється неповторний образ селища Лопатина, завдяки їм зберігається його історія та закладається його майбутнє.
«Хочу побажати вам подальшого процвітання і розвитку та надалі бути квітучим і красивим селищем, де життя кожної людини, кожної родини наповнюється теплом, радістю і надією на краще», - акцентував у своєму виступі перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник.


Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: