Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » З ювілеєм привітали працівників і вихованців ДНЗ с.Павлова

З ювілеєм привітали працівників і вихованців ДНЗ с.Павлова

30 вересня 2019, Понеділок
6
0
0
З ювілеєм привітали працівників і вихованців ДНЗ с.Павлова
У неділю, 29 вересня, у Народному домі села Павлова відбулося урочистості з нагоди 40-річчя від дня заснування місцевого дошкільного навчального закладу. Зі святом працівників і вихованців освітнього закладу привітали перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник, керівник відділу освіти райдержадміністрації Любов Репетило, депутат Львівської міської ради Сергій Івах та інші.
Виступаючи перед присутніми на урочистостях, перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник зазначив, що розвиток дошкільної освіти у районі є пріоритетним, а тому нерідко доводиться докладати чимало зусиль, щоб навчальний процес у дошкільних закладах відбувався на високому рівні.
«За сорок років плідної і злагодженої діяльності у Павлівському дошкільному навчальному закладі створено свій стиль і свої традиції у вихованні дошкільнят. То ж щиро бажаю колективу дошкільного навчального закладу, щоб в наступні роки у вас не згасав вогник доброти і творчості, а подальша доля закладу була щасливою та увінчаною новими досягненнями на освітянській ниві. Маленьким вихованцям бажаю здоров’я та успіхів у навчанні, а батькам – злагоди у родинах і вдячності від дітей», – наголосив очільник Радехівщини.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: