Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » «Захист Батьківщини – це наша спільна справа», - перший заступник голови Радехівської РДА Ігор Мельник

«Захист Батьківщини – це наша спільна справа», - перший заступник голови Радехівської РДА Ігор Мельник

03 жовтня 2019, Четвер
5
0
0
«Захист Батьківщини – це наша спільна справа», - перший заступник голови Радехівської РДА Ігор Мельник
3 жовтня в сесійній залі районної ради відбулася нарада щодо виконання планового завдання осіннього призову юнаків району на строкову військову службу в Збройних силах України, яку провів перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник. У нараді взяли участь представники керівництва Радехівської і Лопатинської об’єднаних територіальних громад, сільські голови та інші зарошені.
Розпочинаючи нараду перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник, який був учасником бойових дій в зоні проведення АТО, наголосив, що захист Батьківщини – це наша спільна справа. А тому керівники органів місцевого самоврядування району повинні якісно виконувати свої повноваження та стовідсотково вручати місцевим жителям повістки для прибуття у райвійськкомат. Перед присутніми виступив військовий комісар Радехівського райвійськкомату Андрій Радзіковський, який детально проаналізував роботу органів місцевого самоврядування щодо оповіщення призовників. Він закликав представників місцевого самоврядування плідно попрацювати над оповіщенням юнаків і проведенням інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо строкової служби. Крім того, він наголосив що, строковики несуть військову службу у частинах постійних місць дислокації, а до участі в Операції об’єднаних сил не залучаються.
Підсумовуючи нараду, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник зобов’язав присутніх на нараді спільними зусиллями забезпечити виконання поставленого перед районом планового завдання з осіннього призову юнаків на строкову військову службу в Збройних силах України.

Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: