Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Відбулося урочисте відкриття та освячення спортивної зали Вузлівського опорного навчально-виховного комплексу

Відбулося урочисте відкриття та освячення спортивної зали Вузлівського опорного навчально-виховного комплексу

16 жовтня 2019, Середа
143
0
0
15 жовтня відбулося урочисте відкриття та освячення спортивної зали Вузлівського опорного навчально-виховного комплексу. Зі щирими вітаннями на урочистості з нагоди такої події завітали перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник і голова
Радехівської районної ради Марія Климочко. Саме їм було надане почесне право перерізати стрічку і відкрити спортзалу. Настоятель церкви Всіх Святих Українського Народу села Вузлове о. Роман Назаркевич здійснив обряд освячення спортивної зали. З вітальним словом до вчителів, учнів, громадськості звернувся перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник, який привітав усіх присутніх з гарною подією в житті школи, побажав учням успіхів у навчанні, а навчальному закладу високих спортивних досягнень. Також учнів привітала голова районної ради Марія Климочко, керівник відділу освіти райдержадміністрації Любов Репетило, Вузлівський сільський голова Анатолій Близнюк, заступник голови Радехівської ОТГ Юлія Кулич. Директор Вузлівського опорного навчально-виховного комплексу Петро Сікорський під час урочистостей нагородив подяками всіх меценатів, які допомагали у будівництві спортивної зали, а її ремонт потребував великих коштів. Когорта меценатів — велика, але її список першим відкриває депутат Львівської міської ради Сергій Івах, який на відкриття завітав з подарунками: у юних спортсменів тепер є нові м’ячі. Сергій Івах під час свого виступу наголосив на тому, що підростаюче покоління, активна молодь села матимуть від сьогодні гідну альтернативу для змістовного проведення дозвілля та висловив сподівання, що результатом будуть високі досягнення учнів у спорті. Після урочистої частини відбулися спортивні змагання з міні-футболу і волейболу.
Учні, батьки, класні керівники готували і частували гостей свята різними смачними стравами. Як засвідчило урочисте відкриття спортзали, в даного навчального закладу, як і в села Вузлове, є велике майбутнє для розвитку.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: