Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства

Урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства

19 листопада 2019, Вівторок
90
0
0
У неділю, 17 листопада, відбулися урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства у ресторані «Перевесло”. Перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор привітав з професійним святом усіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ. «У цей святковий день маю нагоду подякувати всім, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу.
Висловлюю шану вам, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу району – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва. Вас називають годувальниками країни, адже з хлібного зерна починається потужність та сила нашої економіки, відповідно і розвиток держави. Бажаю успіхів, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні! Хай втілюються в життя ваші задуми, на благо нашого району. Нехай обходять вас стороною природні стихії, а ваша праця заколоситься щедрою нивою та надалі збагачує та розвиває Радехівський район!
І як кажуть добрі господарі, хай в усіх буде хліб і до хліба на столі!», - наголосив під час урочистостей очільник Радехівщини.


Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: