Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Долучення до Декларації про партнерство щодо забезпечення ефективного доступу до правової допомоги та правосуддя

Долучення до Декларації про партнерство щодо забезпечення ефективного доступу до правової допомоги та правосуддя

20 листопада 2019, Середа
6
0
0
Долучення до Декларації про партнерство щодо забезпечення ефективного доступу до правової допомоги та правосуддя
Шановні партнери системи надання безоплатної правової допомоги!
Посилення правової спроможності населення та реалізація комплексного підходу до забезпечення ефективного доступу до правової допомоги та правосуддя є одним із провідних напрямів діяльності повноважних представників системи надання гарантованої державою безоплатної правової допомоги.
Пропонуємо Вам долучитися до Декларації про партнерство, яка містить основні положення Глобальної цілі Сталого Розвитку ООН. № 16 (сприяння побудові миролюбного і відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку, забезпечення доступу до правосуддя для всіх і створення ефективних, підзвітних та заснованих на широкій участі інституцій на всіх рівнях).
У разі Вашої згоди долучитися до Декларації, просимо заповнити цю анкету.
Текст Декларації розміщено за посиланням: http://bit.ly/PartnersLegalAid
З повагою і вдячністю,команда системи надання БПД Радехівське бюро правової допомогиБуського МЦ БВПД Тел. 4-10-79, пр. Відроження, 7, м. Радехів
Декларація про партнерство щодо забезпечення ефективного доступу до правової допомоги та правосуддя
Ми, повноважні представники системи надання гарантованої державою безоплатної правової допомоги, громадянського суспільства, зважаючи на важливість підвищення правової спроможності населення та територіальних громад у часи активних реформ, спираючись на національну практику правозахисної роботи та міжнародний досвід і настанови щодо забезпечення ефективного доступу до правової допомоги та правосуддя, після детального аналізу та взаємних консультацій дійшли однозначного висновку та бачення щодо реалізації комплексного підходу до забезпечення ефективного доступу до правової допомоги та правосуддя.
Ми
декларуємо, що забезпечення ефективного доступу до правової допомоги та правосуддя потребує підтримки територіальних громад та органів місцевого самоврядування, як провайдерів соціальних сервісів та суб’єктів, найбільш обізнаних та наближених до правових потреб свого населення.
Ми
декларуємо, що доступ до правової
допомоги та правосуддя, а також ефективне використання коштів платників податків,
зумовлюють необхідність експертного контролю якості правових послуг та
вироблення єдиного підходу до його проведення.
Ми
декларуємо, що лише через спільну роботу та повноцінне об’єднання зусиль системи
надання безоплатної правової допомоги, місцевого самоврядування та громадянського суспільства можливо досягти Глобальної цілі Сталого Розвитку №16 ООН (сприяння побудові миролюбного і відкритого
суспільства в інтересах сталого розвитку, забезпечення доступу до правосуддя для всіх і створення ефективних, підзвітних та заснованих на широкій участі інституцій на всіх рівнях). Активні дії, вказаних сторін, мають бути спрямовані на максимальне залучення одне одного до розробки та реалізації усіх релевантних політик та програм.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: