Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Подарунки від «Різдвяного конвою» для дітей Радехівщини

Подарунки від «Різдвяного конвою» для дітей Радехівщини

05 грудня 2019, Четвер
11
0
0
Подарунки від «Різдвяного конвою» для дітей Радехівщини
4 грудня в Радехівському районному Народному домі відбувся святковий різдвяний захід для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та дітей учасників бойових дій. Перед учасниками заходу виступили перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник та голова Радехівської районної ради Марія Климочко, які висловили вдячність волонтерам з Німеччини, які привезли п’ятсот подарунків для дітей з Радехівського району.
Даний захід відбувся в межах реалізації на Львівщині проекту «Різдвяний конвой» за сприяння громадських організацій «Народна самооборона Львівщини», «Ротарі клуб «Львів Інтернешнл» та Львівської обласної державної організації.
Під час святкового передріздвяного заходу діти переглянули виставу «Коза – дереза на сучасний лад», підготовлену для них учасниками театральної студії « Гальорка», що діє при Вузлівському Народному домі, та отримали подарунки, надані німецькою волонтерською громадською організацією «WPK Weihnactspackchenkonvoi gGmbH».
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: