Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Радехівську райдержадміністрацію очолив Степан Рудницький

Радехівську райдержадміністрацію очолив Степан Рудницький

09 грудня 2019, Понеділок
19
0
0
Радехівську райдержадміністрацію очолив Степан Рудницький
У понеділок, 9 грудня, в сесійній залі Радехівської районної ради перед керівниками підприємств, господарств, установ, місцевого самоврядування і громадськості Радехівщини відбулося представлення нового голови Радехівської районної державної адміністрації Рудницького Степана Віталійовича. З розпорядженням Президента України від 5 грудня 2019 року №462/2019-рп «Про призначення С.Рудницького головою Радехівської районної державної адміністрації Львівської області» присутніх ознайомила керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська. Вона побажала новому керівнику Радехівської райдержадміністрації успішної праці та активної підтримки жителів району, щоб спільними зусиллями вдалося багато зробити позитивного для розвитку Радехівщини.
Виступаючи перед присутніми у залі, новопризначений голова Радехівської районної державної адміністрації Степан Рудницький висловив вдячність Президенту України і голові Львівської облдержадміністрації за довіру. Голова Радехівської райдержадміністрації Степан Рудницький наголосив, що він робитиме все можливе для того, щоб Радехівський район активно розвивався, ефективно працював бізнес, надавалися якісні послуги і Радехівщина достойно увійшла у Червоноградський об’єднаний район, який планується створити наступного року. Новий очільник Радехівщини акцентував на тому, що основну увагу планує зосередити на вирішенні господарських питань, а тому готовий максимально комунікувати з усіма, хто бажає зробити щось корисне на благо жителів Радехівського району.
Після своєї промови голова Радехівської районної державної адміністрації Степан Рудницький відповів на запитання жителів району, які прибули на представлення нового керівника Радехівщини.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: