Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Нарада щодо можливості оптимізації і реорганізації мережі охорони здоров`я Радехівщини в умовах медичноі реформи та її дофінансування з місцевих бюджетів.

Нарада щодо можливості оптимізації і реорганізації мережі охорони здоров`я Радехівщини в умовах медичноі реформи та її дофінансування з місцевих бюджетів.

09 січня 2020, Четвер
4
0
0
Сьогодні, 8 січня, голова Радехівської районної державної адміністрації Степан Рудницький провів робочу нараду за участі першого заступника голови райдержадміністраціі Назара Жолобовича, керівника апарату РДА Степана Вавреньчука, голів Радехівської ОТГ Степана Коханчука, Лопатинської ОТГ Олега Микитина, головних лікарів та заввіділень КНП «Радехівська центральна районна лікарня» та КНП «Лопатинська районна лікарня». На нараді розглядались питання можливості оптимізації і реорганізації мережі охорони здоров`я Радехівщини в умовах медичноі реформи та її дофінансування з місцевих бюджетів. За підсумками наради керівництву НКП «Радехівська центральна районна лікарня» та НКП « Лопатинська районна лікарня» дано доручення впорядкувати медичну мережу району з метою приведення її у відповідність до наявного фінансового ресурсу, передбаченого у районному бюджеті на 2020 рік.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: