Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Відбулося чергове виїзне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Відбулося чергове виїзне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

10 січня 2020, П'ятниця
10
0
0

Відповідно до Розпорядження голови райдержадміністрації від 2016 року№16 в Радехівському районі діє районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Сьогодні, 10 січня, членами цієї робочої групи було проведено чергове виїздне засідання комісії. Зустрічі зі суб'єктами господарювання м. Радехова відбулися за участю головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у Львівській області Вікторої Гумен, головного державного інспектора Червоноградського управління ГУ ДПС у Львівській області Анни Гули та спеціалістів відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Радехівської райдержадміністрації. Представники робочої групи провели активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників. Члени робочих груп і надалі будуть здійснювати моніторинг дотримання норм трудового законодавства суб’єктами господарської діяльності району.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: