Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Відвідали сім’ю, що проживає в с. Щуровичі та належить до категорії сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Відвідали сім’ю, що проживає в с. Щуровичі та належить до категорії сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

15 січня 2020, Середа
9
0
0
Сьогодні, 13 січня, голова Радехівської районної державної адміністрації Степан Рудницький (Stepan Rudnitsky ) керівник апарату райдержадміністраціі Степан Вавреньчук, сільський голова с.Сморжів Іван Мельничук, керівник Служби у справах дітей райдержадміністраціі Оксана Пригара, директор РЦСССМД Юрій Наконечний відвідали сім’ю, що проживає в с. Щуровичі та належить до категорії сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах (батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків).
В сім’ї виховується 8 малолітніх дітей. Діти перебувають на профілактичному обліку в службі у справах дітей з жовтня 2018 року.
Протягом 2019 року батьки дітей тричі притягувалися до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП ( неналежне виконання батьківських обов’язків).
Питання про стан виконання батьківських обов’язків слухалося на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини у липні, вересні та жовтні 2019 року.
На даний час розглядається питання про доцільність позбавлення батьків батьківських прав.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: