Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » В селі Полове під керівництвом голови Радехівської райдержадміністрації Степана Рудницького відбулося виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

В селі Полове під керівництвом голови Радехівської райдержадміністрації Степана Рудницького відбулося виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

03 лютого 2020, Понеділок
14
0
0
Сьогодні, 30 січня, в селі Полове під керівництвом голови Радехівської райдержадміністрації Степана Рудницького відбулося виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. Під час засідання члени робочої групи розповіли присутнім суб'єктам підприємницької діяльності про переваги офіційного працевлаштування та негативні наслідки неформальної зайнятості, а також наголосили на недопущенні до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин та необхідності сплати податкових зобов'язань до бюджетів усіх рівнів. Після засідання комісії очільник району в короткій формі ознайомив місцевих жителів з соціально – економічною ситуацією в районі, з процесом реалізаціі проєктів місцевих ініціатив, децентралізацією, проведення медичної та освітньої реформи у районі, тощо, а також заслухав основні проблеми мешканців. Зокрема, громадянами піднімалися питання щодо оздоровлення та виділення земельних ділянок учасникам АТО ( ООС). Після проведеної зустрічі голова райдержадміністрації дав доручення відповідним структурам щодо невідкладного вирішення проблемних питань.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: