Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Відбулася нарада з органами місцевого самоврядування, керівниками структурних підрозділів Радехівської райдержадміністраціі, керівниками територіальних органів державної виконавчої влади.

Відбулася нарада з органами місцевого самоврядування, керівниками структурних підрозділів Радехівської райдержадміністраціі, керівниками територіальних органів державної виконавчої влади.

03 лютого 2020, Понеділок
16
0
0
Сьогодні, 30 січня, в сесійній залі Радехівської районної ради відбулася нарада за участю голови Радехівської районної державної адміністрації Степана Рудницького та голови районної ради Марії Климочко з органами місцевого самоврядування, керівниками структурних підрозділів Радехівської райдержадміністраціі, керівниками територіальних органів державної виконавчої влади. На початку засідання очільник району ознайомив присутніх у залі з планом наради та коротко доповів про співфінансування проєктів місцевих ініціатив. Голова райдержадміністраціі наголосив, що Радехівський район є лідером обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив 2020 та подякував органам місцевого самоврядування та керівникам структурних підрозділів РДА за конструктивну роботу й зазначив, що, наразі основною метою є забезпечення вчасної подачі потенційними переможцями рішення органів місцевого самоврядування про забезпечення бюджетного співфінасування у розрізі проєктів до Львівської обласної ради. З перспективами розвитку медицини у Радехівському районі, а саме з аналізом роботи первинної ланки медицини і ходом впровадження реформи вторинного рівня присутніх у залі ознайомив в. о. головного лікаря КНП « Радехівська центральна районна лікарня» Василь Грушецький. Степан Рудницький рекомендував керівництву медичної галузі району тісно співпрацювати з органами місцевого самоврядування щодо питання співфінансування вторинної ланки медицини. Про вжиття заходів з метою детінізації економіки району, покращення ситуації з наповнення бюджету Радехівського району, про сплату податків до бюджетів органів місцевого самоврядування доповіла на нараді начальник Радехівськоі ДПІ Червоноградського управління Головного управління ДФС у Львівській області Руслана Мулявка. Питання щодо захисту довкілля та поводження з твердими побутовими відходами розповіла головний спеціаліст відділу ЖКГ, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Ольга Білецька. У своєму виступі вона наголосила, що
відповідно до статті 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», місцеві ради несуть відповідальність за стан навколишнього природного середовища на своїй території в межах наданих повноважень. За підсумками обговорення даних питань Степан Рудницький дав відповідні доручення та встановив чіткі терміни їх виконання.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: