Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Відбувся ІІ економічний форум на тему: «Локальний розвиток Радехівщини»

Відбувся ІІ економічний форум на тему: «Локальний розвиток Радехівщини»

04 лютого 2020, Вівторок
16
0
0
Сьогодні, 3 лютого, в ресторані «Фільварок» с.Бабичі Радехівського району відбувся ІІ економічний форум на тему: «Локальний розвиток Радехівщини». Захід, на якому відбулися 2 панельні дискусії, відвідали близько 70 учасників та 6 спікерів. Ініціатором форуму був голова Радехівської районної державної адміністрації Степан Рудницький. Форум орієнтований на організацію діалогу[/b]експертів, бізнесу та влади, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій, духовенста, запозичення кращого досвіду, створення "дорожньої карти” розвиткуі сприяння конвертації ідей у реальні дії. Спеціальними гостями ІІ економічного форуму стали голови Буської та Кам’янко-Бузької райдержадміністрацій Олег Коваль та Христина Замула.[b] Перша панельна дискусія відбулася на тему: «Соціальна сфера, як індикатор економічної успішності регіону». Модератором даної дискусії була керівник відділу культури, молоді та спорту Радехівської РДА Наталя Фурманець. Щодо туристичної привабливості та формування локальних туристичних маршрутів, як основи розвитку інфраструктури, ресторанного та готельного бізнесу доповіла присутнім спікер панельної дискусії, представник ГО « Агенція місцевого, економічного розвитку Кам’янко-Бузького району Марія Жуковська.
Щодо можливості залучення непрямих бюджетних та не бюджетних коштів для надання якісних соціальних послуг розповіла спікер І панельної дискусії, начальник відділу інформації та поліграфії департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Ірина Гудима-Вороніна. Обговорили на економічному форумі і питання ролі церкви в сучасному суспільному житті регіону: новітні форми та методи роботи з громадою. Спікером даної дискусії виступив настоятель храму святих апостолів Петра і Павла в селі Павлів Тарас Когут.
Не обійшли стороною організатори форуму питання неформальної освіти, як важливого фактору виховання свідомого покоління доповідач - голова Крайової управи Спілки Української Молоді в Україні Андрій Фендик. Друга панельна дискусія модератором, якої виступив доктор економічних наук, професор кафедри права і підприємництва Львівського національного аграрного університету, радник голови Радехівської райдержадміністрації Юрій Губені була на тему: « Держава-Бізнес-Суспільство». Спікерами панельної дискусії: директор Вузлівської філії ДП спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» Ігор Цибрівський, який доповідав про роль державних підприємств в бізнесі; начальник Радехівської ДПІ Червоноградського управління ГУ ДПС у Львівській області Руслана Мулявка щодо питання держави, як регулятора законності бізнесу; головний технолог ФГ «Улар» Ігор Голотюк - бізнес складова в соціальній сфері.
Виходячи з ідей, озвучених на форумі, експерти запропонували шляхи економічного зростання Радехівщини. Подальше публічне обговорення цих ідей і рекомендацій відбувається під час серії тематичних круглих столів, виізних засідань під егідою економічного форуму. Економічний форум, який вже вдруге проходить на Радехівщині залишається постійним дискусійним майданчиком вироблення стратегічних рішень для бізнесута соціуму. Прогнозуємо, що третій форум буде ще масштабнішимі розширить коло учасників.Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: