Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » На Радехівщину відбувся виізд мобільних груп операторів для надання консультацій щодо внесення відомостей до аграрного (фермерського) реєстру.

На Радехівщину відбувся виізд мобільних груп операторів для надання консультацій щодо внесення відомостей до аграрного (фермерського) реєстру.

10 лютого 2020, Понеділок
71
0
0
На Львівщині працівниками департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації розпочато здійснення виїздів мобільних груп операторів для надання консультацій щодо внесення відомостей до аграрного (фермерського) реєстру.
Перший виїзд відбувся сьогодні, 06 лютого, у Радехівський район. Відтак, оператори допомогли аграріям Радехівщини внести відомості про себе в систему та зібрали відгуки про функціонал та роботу реєстру. Під час реєстрації були присутні також представники системи безоплатної правової допомоги, які надавали консультації з правових питань охочим стати учасником реєстру, представники ГУ Держгеокадастру у Львівській області, які консультували присутніх із земельних питань, а також представники Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).
Нагадуємо, що даний проєкт реалізується за підтримки Світового Банку та проєкту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні», метою якого є, зокрема, ідентифікація суб’єктів ринку, спрощення доступу до програм державної підтримки, банківського фінансування.
Аграрний реєстр надає низку послуг для аграріїв. На пілотному етапі, у своєму онлайн-кабінеті аграрій зможе слідкувати за інформацією про себе, отримавши інформацію з чотирьох реєстрів: Державного земельного кадастру, Реєстру юридичних та фізичних осіб, Реєстру речових прав та Реєстру тварин. Після реєстрації в реєстрі учасники зможуть подавати заявки на виправлення помилок та реєстрацію земельних ділянок в Державному земельному кадастрі. Зокрема, спеціалісти Держгеокадастру будуть здійснювати опрацювання заявок на виправлення помилок та реєстрацію ділянок із використанням можливостей камеральних робіт та на основі архівної документації із землеустрою.
Зареєстровані агровиробники також матимуть прямий доступ до актуальної інформації щодо програм державної підтримки та можливостей щодо їх використання.
Для реєстрації необхідна наявність актуального кваліфікованого електронного підпису (КЕП) директора (керівника, голови) юридичної особи або належним чином уповноваженої особи. Реєстрація та користування реєстром безкоштовні.
Зареєструватися у Державному аграрному реєстрі онлайн можна також самостійно за посиланням: https://ar.gov.ua/.
Покрокова інструкція для реєстрації доступна у відео: https://www.youtube.com/watch?v=WS4HNEQzoPg та https://www.youtube.com/watch?v=O_Y8ub9z14A
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: