Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Назар Жолобович провів чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в районі.

Назар Жолобович провів чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в районі.

12 лютого 2020, Середа
6
0
0
Сьогодні, 12 лютого, відповідно до графіку зустрічей з суб’єктами підприємницької діяльності Радехівського району, перший заступник голови райдержадміністрації Назар Жолобович провів чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в районі.
На засіданні були запрошені представники підприємств, організацій, установ та фізичні особи-підприємці району, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру. Запрошені керівники підприємств надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення нарахування заробітної плати не нижче мінімальної законодавчо встановленої. Перший заступник голови райдержадміністрації Назар Жолобович наголосив, що робоча група й в подальшому працюватиме з роботодавцями, які виплачують заробітну плату нижче мінімального розміру, проводитиметься робота, спрямована на виявлення фактів недотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці, а також роз’яснювальна та консультативна. Крім цього, в ході засідання присутнім підприємцям в черговий раз нагадали про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів. За результатами засідання робоча група вирішила проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників. Члени робочої групи перевірятимуть, як дотримується трудове законодавство підприємцями, з тим щоб унеможливити порушення законодавства про працю.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: