Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Львів, 21.02.2020: Ярмарка та семінар «Як малому та середньому бізнесу Львівщини отримати лізингове фінансування»

Львів, 21.02.2020: Ярмарка та семінар «Як малому та середньому бізнесу Львівщини отримати лізингове фінансування»

18 лютого 2020, Вівторок
12
0
0
Львів, 21.02.2020: Ярмарка та семінар «Як малому та середньому бізнесу Львівщини отримати лізингове фінансування»
1 лютого Асоціація лізингодавців України (грантоотримувач Проекту USAID/FST), за підтримки Львівської торгово-промислової палати проводить Семінар-практикум лізингових послуг та ярмарок провідних лізингових компаній України. Захід відбудеться у приміщенні Львівської торгово-промислової палати за адресою: м. Львів, Стрийський парк, 14.
Запрошуємо до участі представників малого й середнього бізнесу, об’єднані територіальні громади, місцеві адміністрації. Насичена програма семінару дасть змогу учасникам дізнатися про унікальні можливості та переваги лізингу, порівняти його зі звичним кредитом. А знайомство з лізинговими компаніями, представленими на ярмарку, допоможе знайти шлях до модернізації свого бізнесу, підвищення його конкурентоздатності та прибутковості. Експерти-практики розкажуть гостям заходу про особливості фінансування різних видів основних засобів: транспорту, спецтехніки, агромашин, промислового та переробного обладнання. А також про те, як місцеві адміністрації та територіальні громади можуть вирішити свої проблеми з прибиранням, облаштуванням доріг, перевезенням дітей тощо. На виставці-ярмарці лізингових продуктів можна буде отримати розрахунок платежів по тому виду техніки, в якому у вас є потреба сьогодні або на майбутнє.
Після презентаційної частини учасники матимуть нагоду поспілкуватися з представниками Асоціації та лізингового бізнесу у неформальній атмосфері за кавою та чаєм. Не втрачайте шанс дізнатися про нові можливості для вашого бізнесу! Дата:[/b] 21 лютого 2020 року
Місце проведення:[/b] Львівська торгово-промислова палата, м. Львів, Стрийський парк, 14
Час проведення: [/b]з 9:30 до 13:00
Реєстрація до участі проводиться до 18 лютого включно за телефонами: 093-381-51-00, 067-111-01-09 та за формою, що знаходиться за посиланням. Довідка:
Асоціація «Українське Об’єднання Лізингодавців»[/i][/b] – створена в 2005 році як добровільне об’єднання професійних учасників ринку лізингу. З цього ж року Асоціація входить до складу конфедерації LEASEUROPE зі штаб-квартирою у Брюсселі, що об’єднує Асоціації 31 європейської країни. До складу Асоціації входять учасники, які генерують 80% українського лізингового портфелю. Українське об’єднання лізингодавців є отримувачем грантової допомоги
Проекту USAID/FST,починаючи з 2019 року.[/i]
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: