Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ПО НЕДОПУЩЕННЮ ВИПАДКІВ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ 🐝🐝🐝ПРИ ОБРОБІТКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР ПЕСТИЦИДАМИ.

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ПО НЕДОПУЩЕННЮ ВИПАДКІВ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ 🐝🐝🐝ПРИ ОБРОБІТКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР ПЕСТИЦИДАМИ.

20 лютого 2020, Четвер
20
0
0
ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ПО НЕДОПУЩЕННЮ ВИПАДКІВ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ 🐝🐝🐝ПРИ ОБРОБІТКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР ПЕСТИЦИДАМИ.
На сьогоднішній день важливим питанням серед пасічників лишається отруєння бджіл🐝🐜🐞 при обробітку сільськогосподарських культур пестицидами. Щороку надходять скарги про загибель бджіл, 🐝внаслідок порушення законодавства, регламентів, які допускають деякі аграрії при застосуванні засобів захисту рослин. Тому аграрії повинні дотримуватись законодавства у застосуванні агрохімікатів. Саме ці питання розглядали на семінар-нараді, що пройшла у сесійній залі Радехівської районної ради за ініціативи голови райдержадміністрації Степана Рудницького та начальника Радехівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Ігоря Леуша. У заході взяли участь голова та члени ГО «Братство бджолярів Радехівщини», пасічники, керівники та спеціалісти агроформувань, представники органів місцевого самоврядування. На порядку денному розглянуто питання дотримання нормативно-правових актів у сфері захисту рослин та дії, направлені на упередження фактів отруєння бджіл пестицидами, а також надані рекомендації щодо виконання низки норм та інструкцій для убезпечення галузі бджільництва від отруєння бджіл хімікатами. Під час наради між учасниками відбувся конструктивний обмін думками та інформацією. На всі порушені питання спеціалісти Держпродспоживслужби надали вичерпні та кваліфіковані роз’яснення.☺️👌
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: