Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » На Радехівщині з робочим візитом побував директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян

На Радехівщині з робочим візитом побував директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян

26 лютого 2020, Середа
10
0
0
25 лютого на Радехівщині з робочим візитом побував директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян та начальник відділу організаційно-правової та кадрової роботи Оксана Скречко.
Під час робочого візиту відбулася зустріч з головою Радехівської РДА Степаном Рудницьким в ході якої обговорено ряд актуальних питань щодо впровадження послуги патронату в Радехівському районі та завершення будівництва ДБСТ в м. Радехові.
Було здійснено виїзд у ДБСТ сім’ї Лукач Світлани Ярославівни та Ростислава Романовича, що мають на вихованні 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. А також проведено робочу нараду з спеціалістами Радехівського РЦСССДМ щодо роботи з сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, співпраці з об'єднаними територіальними громадами. Надано методичну допомогу працівникам центру з актуальних та проблемних питань.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: