Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Степан Рудницький взяв участь в Установчих зборах щодо формування складу нової Громадської ради при Радехівській райдержадміністрації.

Степан Рудницький взяв участь в Установчих зборах щодо формування складу нової Громадської ради при Радехівській райдержадміністрації.

28 лютого 2020, П'ятниця
21
0
0
Степан Рудницький взяв участь в установчих зборах щодо формування складу нової Громадської ради при Радехівській райдержадміністрації. Очільник Радехівщини у своєму виступі відзначив велику роль небайдужих людей в утвердженні громадянського суспільства у прийнятті виважених рішень в інтересах мешканців району, а також висловив впевненість, що наступні два роки оновлений склад ради буде ефективно діяти в інтересах громади, успішно втілюючи в життя свої ідеї, пропозиції та побажав плідної співпраці. Установчі збори щодо формування складу нової Громадської ради при Радехівській райдержадміністрації проведено у зв’язку із закінченням повноважень попереднього складу, сформованого з числа громадських активістів. У ході зборів голова ініціативної групи з підготовки до установчих зборів Степан Вавреньчук прозвітував про роботу групи та озвучив список допущених до зборів представників інститутів громадянського суспільства, який, власне, згодом і було затверджено як новий склад Громадської ради. До неї увійшли частина громадських діячів із попереднього складу Громадської ради та частина – нових. Також було заслухано звіт про діяльність голови попередньої Громадської ради Павла Залужного та затверджено робочу групу з розроблення положення Громадської ради при Радехівській РДА.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: