Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Понад чотири тисячі адміністративних послуг надано Центрами обслуговування платників Червоноградського управління ГУ ДПС у Львівській області за два місяці 2020 року.

Понад чотири тисячі адміністративних послуг надано Центрами обслуговування платників Червоноградського управління ГУ ДПС у Львівській області за два місяці 2020 року.

07 березня 2020, Субота
10
0
0
Понад чотири тисячі адміністративних послуг надано Центрами обслуговування платників Червоноградського управління ГУ ДПС у Львівській області за два місяці 2020 року.
З початку 2020 року в Центрах обслуговування платників Червоноградського управління Головного управління ДПС у Львівській області фахівцями Червоноградської державної податкової інспекції, Жовківської державної податкової інспекції, Радехівської державної податкової інспекції, Кам’янка-Бузької державної податкової інспекції та Сокальської державної податкової інспекції надано 4397 адміністративних послуг.
Найбільшою популярністю користувались послуги з видачі картки платника податків, яких упродовж січня - лютого 2020 року надано 2910. Зокрема, видано 964
відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми та джерела виплачених доходів та утриманих податків і внесено 6 відміток до паспорта громадянина України про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.
Крім цього зареєстровано 68 реєстраторів розрахункових операцій, 353 книги обліку розрахункових операцій та 96 розрахункових книжок.
Слід зауважити, що з 01 січня 2020 року розпочалася кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2019 року, яка передбачає подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи. Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси до Центрів обслуговування платників.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: