Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Степан Рудницький разом із першим заступником голови Назаром Жолобовичем та керівником апарату РДА Степаном Вавреньчуком здійснили робочий візит до Радехівського районного військового комісаріату.

Степан Рудницький разом із першим заступником голови Назаром Жолобовичем та керівником апарату РДА Степаном Вавреньчуком здійснили робочий візит до Радехівського районного військового комісаріату.

11 березня 2020, Середа
6
0
0
Сьогодні, 10 березня, голова районної державної адміністрації Степан Рудницький разом із першим заступником голови Назаром Жолобовичем та керівником апарату РДА Степаном Вавреньчуком здійснили робочий візит до Радехівського районного військового комісаріату. Під час зустрічі із військовим комісаром Василем Ферою голова районної державної адміністрації ознайомився з обладнанням приміщень районного військового комісаріату, оглянув службові кабінети, провів спілкування з військовослужбовцями та працівниками військового комісаріату, подякував їм за плідну роботу по зміцненню обороноздатності нашої держави. В ході робочого візиту також обговорено питання проведення чергового призову громадян на військову службу, а також акцентовано увагу на додаткових заходах з виконання завдань щодо призову громадян України на військову службу за контрактом.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: