Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Відбулося засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень

Відбулося засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень

11 березня 2020, Середа
14
0
0
11 березня під головуванням керівника апарату Радехівської
райдержадміністрації Степана Вавреньчука відбулося засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у Радехівському районі. В засіданні взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Пригара, в.о. керівника управління соціального захисту населення Руслана Шпег, директор Радехівського РЦСССДМ Юрій Наконечний, начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Петелька, головний архітектор району В’ячеслав Парійчук, начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Марія Бойко, завідувач сектору опіки та піклування над дітьми – сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, усиновлення та запровадження сімейних форм виховання дітей служби у справах дітей райдержадміністрації Олександр Булавчук, провідний спеціаліст у справах сімейної політики управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мар’яна Юзефович.
Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Пригара поінформувала присутніх про потребу району в розвитку сімейних та інших форм виховання дітей, про ситуацію з забезпеченням житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які перебувають на обліках осіб, що потребують поліпшення житлових умов. Повідомила, що Законом України « Про Державний бюджет України на 2020 рік» Львівській області передбачені кошти субвенції з державного бюджету в сумі 12 876, 3 тис. грн. на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Члени комісії сформували потребу Радехівського району щодо напрямків використання коштів субвенції з державного бюджету на 2020 рік. Як підсумок, відповідні пропозиції будуть надіслані до Львівської облдержадміністрації.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: