Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » В РАДЕХІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ АЗС ТА АЗГС ЗАХОДИ ІЗ МІНІМІЗАЦІЇ РИЗИКІВ ПОШИРЕННЯ КОРОНОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ.

В РАДЕХІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ АЗС ТА АЗГС ЗАХОДИ ІЗ МІНІМІЗАЦІЇ РИЗИКІВ ПОШИРЕННЯ КОРОНОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ.

18 березня 2020, Середа
11
0
0
16 березня під керівництвом голови РДА Степана Рудницького відбулася оперативна нарада з представниками АЗС та АЗГС. Обговорили мінімізацію ризиків поширення короновірусної інфекції COVID-19. У нараді взяли участь: представники ПП "Окко Контракт", бренд –«ОККО», ПАТ «Укрнафта», бренд – «АNP», ПАТ «Укрнафта», бренд – «АВІАС», ТзОВ «Манго-Груп», бренд - «Ultra», АГЗП, ТзОВ «Гефест-Львів», бренд – «Гефест-Львів», Тов "Поділлянафтозбут", бренд – «Сhipo» Степан Рудницький запевнив, що Радехівська РДА вживає всіх заходів щодо упередження поширення хвороби та в разі виявлення випадків захворювання, готова протидіяти. Визначена кімната в КНП «Радехівська ЦРЛ» для обсервації інфікованих пацієнтів. Також на нараді обговорили рекомендації щодо врахування тимчасового обмеження зборів людей у групах до 10 осіб.
Представники АЗС та АЗГС висловили готовність врахувати всі рекомендації та забезпечити запобіжно-попереджувальні заходи.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: